رقابت ایران حوادث ایرانی تروریستی امور خارجه

رقابت: ایران حوادث ایرانی تروریستی امور خارجه رئیس جمهور رییس جمهور وزارت خارجه حمله تروریستی حملات تروریستی وزیر امور خارجه

گت بلاگز اخبار اجتماعی دیپلماسی زنبیل ، طنز

حمید بقایی با در دست‌گرفتن یک زنبیل پلاستیکی قرمز به دادگاه رفت. چرا؟ من در مورد حمید بقایی نمی‌توانم نظر قاطع بدهم، چون ایشان و همفکرانشان نه قابل پیش‌بینی هست

دیپلماسی زنبیل ، طنز

طنز/ دیپلماسی زنبیل

عبارات مهم : تصویر

حمید بقایی با در دست گرفتن یک زنبیل پلاستیکی قرمز به دادگاه رفت. چرا؟ من در مورد حمید بقایی نمی توانم نظر قاطع بدهم، چون ایشان و همفکرانشان نه قابل آینده نگری هستند نه قابل تحلیل. عینهو زلزله آینده نگری ناپذیرند، ولی اگر یک سیاستمدار در جایی از دنیا همین کار را بکند و یک زنبیل قرمز بگیرد دستش و عنرعنر بلند شود برود دادگاه، کارش قابل تحلیل و ارزیابی هست.

شهرام شهیدی در ستون طنز روزنامه شهروند در ادامه نوشت: اصلا شما کافی است همین حالا در یک موتور جست وجوی نیرومند تایپ کنید «دیپلماسی زنبیل قرمز.» البته قول بدهید بخش تصویر را باز نکنید. به خاص اگر خانواده نزدتان نشسته. ( نگفتم باز نکن شیطون؟ چیزی نیست. من فقط می خواستم آب ببندم به مطلبم و حق التحریرم بالاتر برود که رفت.) بعد از واردشدن به لینک سایت های معرفی شده است به وسیله موتور جست وجو، سایت گوگل ترنسلیت را باز کنید و ترجمه همزمان کنید. البته نه به سبک و سیاق بعضی دوستان مترجم. یعنی همین کاری که من کرده ام:

دیپلماسی زنبیل ، طنز

تحلیل روزنامه لوموند: سیاستمداری که با زنبیل در انظار عمومی حاضر شود، قصد دارد بگوید ببم جان بنده با این یال و کوپال، آخر آخرش کاسب خوبی هستم و اهل خریدوفروش. جنسش هم فرقی نمی کند. فی مناسب باشد هم می فروشم و هم خوب خریدارم. هرچه بازار بطلبد، ما در پی همان هستیم. اگر خواستید به شرط چاقو یا نه اصلا هندوانه دربسته. دکل باشد یا مقبره کوروش جهت ما فرقی ندارد.

نتیجه گیری سایت فمنیستی همه جهت زنان: تصویر یک سیاستمدار هنگامی که زنبیل خانگی در دست دارد، گویای این عنوان است که او پذیرفته عرصه کار ِخانه ازجمله خرید حبوبات و تخم مرغ و نان خشخاش دوتنوره و دورو تنها برعهده زنان نیست و مردان نیز باید پایاپای در این راه گام بردارند. سیاستمداری که با زنبیل قرمز می رود بین جمعیت یعنی به این امر تن قرار داده که باید همزمان در دو جبهه کار در منزل و کار در بیرون از منزل مبارزه کند.

حمید بقایی با در دست‌گرفتن یک زنبیل پلاستیکی قرمز به دادگاه رفت. چرا؟ من در مورد حمید بقایی نمی‌توانم نظر قاطع بدهم، چون ایشان و همفکرانشان نه قابل پیش‌بینی هست

بیانیه ادمین کانال مردان زن ذلیل: اولا من جورج کلونی هستم اومدم کشور عزیزمان ایران با شورت ورزشی و بی شورت ورزشی تصویر انداختم. هرکی دوست داره منو بی شورت ورزشی ببینه، بیاد کانالم. اگه نبود لفت بده. بعدش هم عرض کنم ببینید این سیاستمدار زنبیل به دست نماد و نمونه یک مرد هست. مردی که به ظاهر متهم است به بروز رفتارهای مردسالارانه ولی در بطن این تصویر مردی در دهلیز تاریخ ایستاده که حتی هنگامی که در مقام متهم به دادگاه فراخوانده شده، باید وظایفی که همسر بر دوشش قرار داده را بی کم وکاست انجام دهد. او مردی است که اگر زیاد به او فشار وارد کنند، ورود به زندان را به حضور در محیط فرسایشی ای که روح و روانش را می آزارد، ترجیح خواهد داد.

حرف های درگوشی یکی از اعضای جبهه فعالان وقت طلب مرکز: نامرد خواست بگوید اگر کاری که گفتم را نکنید، می فروشمتان.

یک مرد هنگام خرید با زنبیل پاره: چقدر زنبیلش نو بود. انگار دست یک زن دکتر بوده، فقط باهاش می رفته مطب و می آمده.

دیپلماسی زنبیل ، طنز

واژه های کلیدی: تصویر | مردان | دادگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs