رقابت ایران حوادث ایرانی تروریستی امور خارجه

رقابت: ایران حوادث ایرانی تروریستی امور خارجه رئیس جمهور رییس جمهور وزارت خارجه حمله تروریستی حملات تروریستی وزیر امور خارجه

گت بلاگز اخبار اجتماعی تصویر العمل «سکینه الماسی» نسبت به انتشار مطالب و عکس‌های کذب

نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس نسبت به مطالب و عکس‌های نامناسب در اینترنت و حقیقی و انتساب آنها به وی تصویر العمل نشان داد. 

تصویر العمل «سکینه الماسی» نسبت به انتشار مطالب و عکس‌های کذب

تصویر العمل «سکینه الماسی» نسبت به انتشار مطالب و تصویر های کذب

عبارات مهم : تصویر

نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس نسبت به مطالب و تصویر های نامناسب در اینترنت و حقیقی و انتساب آنها به وی تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، سکینه الماسی در تذکری در جلسه امروز مجلس گفت: عهد ما با حسین شهید و آرزوی بزرگ های امام عزیز همواره ابدی است.

تصویر العمل «سکینه الماسی» نسبت به انتشار مطالب و عکس‌های کذب

وی ادامه داد: ملت ایران، بعضی از بدو ورود به کارزار انتخابات هر بار به زبانی و با ابزاری کوشیده اند با انتساب سخنان کذب به اینجانب، بنده را از عهدی که با شما بسته ام، بازدارند. در ابتدای راه توان زنان را دست کم گرفتند و جنسیت زن را تخریب کردند ولی غافل از اینکه مردم جنوب با اتکاء به خرد و الگوگیری از زن فاطمه (س) به فتنه جنسیت، مهر باطل می زنند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: ولی در ادامه هنگامی که دیدند منطق به تعصب غلبه دارد باز منشتر شدن دست نویس ها و تصویر هایی به نام حقیر، کوشیدند نام بنده را به سیاهه ای دشمن شادکن، آلوده کنند. آنان به نام حسین (ع) منشتر شدن متنی و انتساب آن به بنده تلاش کردند سوء استفاده کنند و در اینترنت شانس خود را جهت به محاق بردن صدای زن ایرانی امتحان کنند ولی محال است ذره ای در اراده این خدمت گزارتان سستی به وجود بیاورند.

نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس نسبت به مطالب و عکس‌های نامناسب در اینترنت و حقیقی و انتساب آنها به وی تصویر العمل نشان داد. 

نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس ادامه داد: از خداوند می خواهم مسببان این اقدام را به راه راست هدایت کند. تمام فتنه ها و نوشته هایی که به نام حقیر منتشر می شود که با دین و آرزوی بزرگ های اسلامی و منویات رهبری در تعارض است را قویا تکذیب می کنم.

واژه های کلیدی: تصویر | اینترنت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs